Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky

<< seznam ]


Joyce

   Matka Buffy. Pracuje ve výtvarné galerii, kde prodává umělecká díla. Je rozvedená s Hankem Summersem, kterého poznala na vysoké škole. Je zklamaná z Buffy, která se s ní nedělí o své dojmy a pocity. Netušila, že Buffy je Přemožitelka, přestože bylo v jejich životě dost podivných úkazů, dokud nezjistila celou pravdu. Joyce to přijala, sice se jí to nelíbilo, ale pochopila, že s tím nic nenadělá. Ale nehledě na všechny tyto věci vládne mezi nimi důvěra a přátelství.
   Když překonala rozvod a šla na rande, ukázalo se, že seriózní Ted je ve skutečnosti robot, který zabil předchozí manželky. Zajímala se také o Gilese, ale když se spolu pod vlivem čokolády stali puberťáky a spali spolu, tak tento vztah rychle skončil.Kristine Sutherland

Narozena: ??? v New Yorku
Oči: Hnědé
Vlasy: Hnědé
Manžel: John Pankow (Ira ze seriálu Jsem do tebe blázen)
Děti: dcera Eleanore
Sourozenci: nejméně jeden bratr

   Touto rolí se vlastně připravuje na pubertu své vlastní dcery. Cítí mateřskou odpovědnost a nutnost ochrany nejen k postavě Buffy, ale také její představitelky. Její nejoblíbenější žánry jsou fantasy a sci-fi, ale nemá ráda horrory. Na svou postavu dělala konkurz ve stejný den, kdy tam byl i David Boreanaz. Kristine zatím neměla až do Buffy žádné podstatné role, je možno si jí povšimnout ve filmu Miláčku, zmenšil jsem naše děti.

 
Váš názor:
Jméno:
   
Komentář:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; nesmysly budou mazány.
 
<< seznam ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)