Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  první

103 - The Witch
(Čarodějnice)

   Buffy se pokouší udržet si v životě trochu normálnosti a tak se přihlásí na výběr do týmu roztleskávaček Sunnydaleské střední, ale zkoušky jsou přerušeny, když jedna z dívek spontánně vzplane. O pár dní později, když je vybrán tým, začnou se dít jeho členkám podivné věci a Giles pojme podezření, že je za to zodpovědná čarodějnice. Hlavní podezřelou je Amy Madisonová, třetí náhradnice týmu, která je očividně pod nátlakem své matky, bývalé královny roztleskávaček, aby se dostala do týmu. Tehdy je Buffy postižena smrtícím vysávacím kouzlem a s Gilesem jdou k Amy domů, aby konfrontovali její matku a zrušili kouzlo. Zjistí, že paní Madisonová je ve skutečnosti čarodějnice - vyměnila si tělo se svou dcerou, aby oživila své slavné dny. S pomocí Amy a knihy kouzel její matky dokáže Giles zrušit kouzlo, a právě včas navrátí Buffy zdraví, aby paní Madisonovou porazila jedním z jejích vlastních kouzel.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.89
Doposud známkovalo 158 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)