Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  první

105 - Never Kill a Boy on the First Date
(Nikdy nezabíjej kluka na prvním rande)

   Buffy začíná postrádat ve svém životě kluka, ale když se o ní začne zajímat tichý a tajemný Owen, začne se to zlepšovat - bez ohledu na to, jak se to snaží Cordelie překazit. Mezitím plánuje Pán příchod Pomazaného, který mu pomůže v boji s Přemožitelkou. Giles o tomto proroctví ví také a po podezřelé havárii autobusu, v níž je zapleten známý zločinec, zavolá Buffy na pomoc, čímž naruší její plány na rande. Nic se nestane a Buffy zůstane nepřesvědčena o důvěryhodnosti proroctví, takže následující večer jde raději na rande s Owenem, než aby s Giles kontrolovala márnici. Giles se však dostane do problémů se skupinou upírů a Buffy mu musí jít na pomoc spolu s nechápajícím Owenem, který se plete okolo. Buffy bojuje se zločincem, nyní upírem. Nakonec nachází sílu zabít ho poté, co ten zraní Owena. Následující den se Buffy rozhodne, že randění je přece jenom příliš nebezpečné, nicméně proroctví se nenaplnilo... nebo snad ano?

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 2.02
Doposud známkovalo 129 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)