Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  první

106 - The Pack
(Smečka)

   Buffy a parta jsou na školním výletě v ZOO. Alex se vplíží do pavilonu hyen, který je v karanténě, aby pomohl chlapci, který tam byl zavlečen bandou teenagerů, ale je společně se členy oné bandy jsou něčím infikován, díky čemuž se začnou chovat podivně. Buffy pojme podezření, že se děje něco špatného, když Alex začne být zlý na Willow a až příliš silně ji udeří. Giles však pouze pokrčí rameny s tím, že to byla prostě pubertální úzkost. Je však nucen změnit názor, když je školní maskot, prasátko, snědeno, a vzápětí je následováno i ředitelem Flutiem. Buffy, Giles a Willow vlákají Alexe a ostatní infikované teenagery zpět do pavilonu hyen a tam je spolu s ošetřovatelem dokáží vrátit k normálu.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.88
Doposud známkovalo 138 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)