Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  první

107 - Angel
(Angel)

   Poté, co Angel pomůže Buffy odvrátit útok skupiny divokých upírů, jdou k ní domů, aby se tam schovali. Angel tam zůstane přes noc (a následující den), a když se vrátí Buffy ze školy, poprvé se políbí. Angel se ale odtáhne a my zjistíme, že je upír. Příští den přijde k domu Buffy Darla a představí se jako její spolužačka. Matka Buffy ji pozve dovnitř, Darla se z ní napije, ale zmizí právě včas, aby vina padla na Angela. Buffy pak jde konfrontovat Angela, ale odhalí pravdu, že není zlý, protože mu byla cikánským prokletím vrácena duše a on tak trpí pocitem viny za své činy. Přeruší je Darla pokusem zabít Buffy, ale Angel místo toho zabije kůlem Darlu a pak zmizí.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 2.50
Doposud známkovalo 2535 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)