Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  první

108 - I Robot - You Jane
(Já robot - ty Jane)

   Willow má nového přítele, se kterým se seznámila na Internetu, a Buffy a Alex si dělají starosti, kdo to je. Také to vypadá, že Willow při skenování náhodou uvolnila do Internetu démona uvězněného v knize, který nyní ničí soubory a nabírá pomocníky. Když se dva z nich pokusí zabít Buffy, tak ta pojme podezření, že to může být nový přítel Willow. Giles s učitelkou výpočetní techniky, slečnou Calendarovou, provede vázací kouzlo, zatímco Buffy a Alex stopují Willow, která je pohřešována. Kouzlo funguje a démon je uvězněn v těle robota, které pro něj vyrobili jeho pomocníci, ale netrvá to moc dlouho, protože ho Buffy usmaží elekrickým proudem.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 2.37
Doposud známkovalo 144 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)