Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  první

111 - Invisible Girl
(Neviditelná)

   Přítelkyně Cordelie jsou napadány neviditelnou silou a nikdo si není jistý, co se děje. Buffy slyší smích, ale když následuje zvuk, nikoho nenajde. Parta dojde k závěru, že to může být neviditelná osoba, a hlavní podezřelou je Marcie Rossová - dívka, kterou si nikdo nepamatuje, přestože s nimi chodila do třídy. Giles, Willow a Alex následují hudbu v domnění, že je to Marcie, aby pouze zjistili, že jsou uvězněni v kotelně s unikajícím plynem. Zachrání je Angel. Mezitím Marcie unese Buffy a Cordelii a vezme je do Bronzu, kde se naštěstí Buffy dokáže osvobodit a zastavit Marcii dříve než znetvoří Cordelii. Když je Marcie chycena, objeví se dva federálové a odvedou si ji na 'převýchovu'.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.97
Doposud známkovalo 100 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)