Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  první

112 - Prophecy Girl
(Dívka z proroctví)

   Alex konečně sebere odvahu požádat Buffy o rande, a ta se cítí špatně, když mu musí říct, že na něj takhle nemyslí. Ještě se to mnohem zhorší, když zaslechne Gilese a Angela, kteří probírají proroctví říkající, že přichází Pánův vzestup a že ona bude zabita při pokusu ho zastavit. V té chvíli se Buffy ozve a řekne Gilesovi, že končí. Ale upíři jsou stále silnější a po útoku ve škole se Buffy rozhodne, že je čas postavit se Pánovi. Dovede ji k němu Pomazaný. Buffy je rychle přemožena, Pán se napije její krve a nechá ji obličej ve vodě. Alex najde Angela a řekne mu, že se Buffy šla postavit Pánovi, a že se musí spojit, aby jí pomohli. Najdou ji podle všeho mrtvou. Alex provede resuscitaci, Buffy se probírá a cítí se silnější než kdykoli předtím. Mezitím ve škole bojují Giles, Willow, Cordelie a slečna Calendarová s upíry a obrovským monstrem, které přišlo z Brány pekla. Buffy se vrací do školy, aby se znovu postavila Pánovi, a tentokrát vítězí. Prohodí ho skrz skleněnou střechu přímo na kus dřeva. V té chvíli monstrum mizí zpět v Bráně pekla a parta si odchází odpočinout do Bronzu.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.33
Doposud známkovalo 192 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)