Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  druhé

201 - When She Was Bad
(Když byla zlá)

   Willow a Alex se už nudí natolik, že si navzájem lížou zmrzlinu. Vzápětí jsou napadeni vůbec prvním upírem, který se v Sunnydale za celé léto objevil. Zachrání je Buffy, která se zrovna vrátila z letních prázdnin z Los Angeles, a která se chová ne zrovna přátelsky. Následující noc má Buffy vidění, ve kterém ji zabijí Pán. Toto způsobuje Pomazaný, který hodlá Pána oživit. Většina členů bandy Buffy je pochytána bandou Pomazaného, která hodlá vskřísit Pána krví těch, kdo mu byli nablízku v době jeho smrti, vyceděnou na kosti zesnulého. Alex to běží říct Buffy a společně s Angelem jdou všichni tři zachránit své přátele. Nakonec Buffy definitivně likviduje Pána tím, že rozmlátí jeho kosti napadrť.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.59
Doposud známkovalo 147 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)