Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  druhé

206 - Halloween
(Halloween)

   Má nastat, co se nemrtvých týče, nejklidnější noc v roce, což znamená, že Buffy bude mít klid. Avšak je, společně se svými přáteli, přinucena ředitelem Snyderem dělat chůvu malým dětem při obcházení města. Jdou si pro kostýmy do nové půjčovny, kterou vede záhadný Angličan jménem Ethan Rayne. Alex si vybere kostým vojáka, Buffy kostým šlechtičny z 18. století, kterým chce zapůsobit na Angela, a konečně Willow si vybere sexy kostýmek, ovšem vyměkne, přehodí si přes něj prostěradlo a hraje si na ducha. Poté vyrazí do ulic. Ethan, zjevně ne zrovna kladný člověk, vyvolá kouzlo, díky kterému se jedinci, kteří si u něj půjčili kostýmy, změní podle toho, co za kostým mají. Buffy je tak nyní bezmocná, z Alexe je skutečný voják, z Willow je skutečný duch a po městě běhá spousta příšer. Situace samozřejmě využije Spike a snaží se Buffy dostat. Giles a Ethan se zřejmě znají a nebyly to asi zrovna příjemné chvíle. Giles z Ethana vymlátí, jak kouzlo zrušit, což vzápětí i provede a dost tím Spikea zklame. Na druhou stranu není zklamán Oz, který zahlédne Willow v onom sexy kostýmku.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.65
Doposud známkovalo 248 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)