Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  druhé

207 - Lie to Me
(Lži mi)

   Buffy přichytí Angela, který jen mluví s Drusillou, ale domnívá se, že jde o rande. Příští den přichází do školy nový žák - Buffyina láska ze základní školy Billy "Ford" Fordham, který byl přeložen do Sunnydale. Alex samozřejmě žárlí, stejně tak Angel, kvůli kterému zase žárlí Buffy. V noci při cestě z Bronzu vidí Ford, jak Buffy zabije upíra, ale stejně už dávno ví, že Buffy je Přemožitelka. Za jejími zády udělá dohodu se Spikeem, že mu Buffy vydá, když on z něj udělá upíra. Spike však uděla chybu, že na místo "předávky" s sebou vezme i Drusillu. Tu Buffy zajme jako rukojmí (s kolíkem na srdci) a Spike musí ji i ostatní nechat jít. Ford však zůstane a Buffy ho později najde mrtvého. Následující noc Ford povstane jako upír, ale Buffy je připravena a okamžitě ho zakolíkuje.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.70
Doposud známkovalo 109 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)