Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  druhé

212 - Bad Eggs
(Špatná vejce)

   Buffy je na nákupní expedici se svou matkou a setkává se s Lylem Gorchem, jedním ze dvou upířích bratrů z dob Divokého západu. Následujícího dne ve škole dostane třída vajíčka, aby se o ně v rámci procvičování zodpovědnosti starali. Jenže ve vajíčkách nejsou kuřata, ale zrůdičky, které po přisátí kontrolují chování svého hostitele. Ty postupně zaplavují celou školu. Ušetřeni jsou Alex, který své vejce za účelem snadnější údržby uvaří, a Buffy, která zrůdičku vylíhlou ze svého vejce zabije. Willow a Cordelie však jsou napadeny a v příhodné chvíli vezmou Buffy a Alexe po hlavě a odešlou je tak do říše snů. Pod školou se nachází velký démon Bezoar a volá k sobě své "děti", aby dále distribuovaly jeho vajíčka. Buffy s Alexem se k němu dostanou, do toho se přimotají ještě upíří bratři Gorchové - nakonec Bezoar sní Tectora Gorche, Buffy Bezoara zabije a Lyle Gorch celkem rozumně zdrhne.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.94
Doposud známkovalo 86 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)