Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  druhé

216 - Bewitched, Bothered and Bewildered
(Okouzlené, rozvášněné, zdivočelé)

   Je sv. Valentýna a Cordelie dává Alexovi kopačky, protože díky chození s ním ztrácí popularitu a pozici královny Sunnydaleské střední. Alex přichytí Amy (známou z dílu The Witch) při použití kouzla a začne ji vydírat - pokud Amy kouzlem zajistí, aby se Cordelie do Alexe zamilovala, tak o jejích praktikách nikomu nic neřekne. Kouzlo se však zrovna nepovede a do Alexe se šíleně zamilují všechny osoby ženského pohlaví kromě Cordelie. Buffy, Joyce, Willow, Jenny, Drusilla, zkrátka všechny mezi sebou bojují o Alexovu přízeň. Mezi nimi i Amy, která při té příležitosti promění Buffy v krysu. Alex se svěří Gilesovi a ten přiměje Amy, aby kouzlo zrušila. To se povede přesně ve chvíli, kdy chce banda rozhořčených ženštin Alexe zabít, aby ho náhodou nezískala nějaká jiná. Cordelie si uvědomí, že Alex stojí za víc než pochybná popularita, a dávají se znovu dohromady.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.48
Doposud známkovalo 134 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)