Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  druhé

218 - Killed by Death
(Zabiti Smrtí)

   Buffy má chřipku, ale přesto se snaží hlídkovat. Potká se s Angelusem, bojuje s ním a prohrává. Naštěstí ho zbytek bandy s kříži zažene. Buffy omdlí a je odvezena do nemocnice, kde je její choroba diagnostikována jako dostatečně závažná na to, aby si tam několik dní pobyla. Při blouznění v horečkách vidí ohyzdného démona plížící ho se za malým chlapcem. Následujícího dne zemře na dětském oddělení holčička. Angelus se snaží Buffy navštívit, ale Alex mu v tom zabrání. Buffy se postupně uzdravuje, ale zároveň umírají další děti. GIles jejímu tvrzení o démonovi moc nevěří, domnívá se spíše, že se jedná o dílo podezřele vypadajícího dr. Backera. Ten je však příští den zabit. Buffy se nakazí chřipkovým virem, aby mohla démona znovu vidět, a zabije ho.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 2.51
Doposud známkovalo 252 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)