Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  druhé

219 - I Only Have Eyes For You
(Jsem do tebe blázen)

   Blíží se tancovačka Sadie Hawkinsové a Buffy nemá zrovna romantickou náladu. Vyrazí do knihovny, aby zjistila, jestli není potřeba něco zabít. Na školní chodbě zabrání jednomu klukovi, aby zastřelil svou dívku pistolí, která poté, co mu ji Buffy vyrazí z ruky, podivně zmizí. Příští den je Alex napaden podivnou rukou, která na něj vyjede z jeho skříňky, školní jídelna je zaplavena hady a Giles je svědkem něčeho podobného, jako předtím Buffy - ovšem s tím rozdílem, že ke střelbě dojde a výsledkem je mrtvá žena. Pistole opět zmizí. Banda si myslí, že je za tím duch, a pokusí se ho vyhnat exorcismem, ovšem než stihnou obřad provést, musí utéct před obrovským rojem vos. Duchem je bývalý student školy, který zastřelil svou učitelku, která byla jeho milenkou a chtěla se s ním rozejít, a poté spáchal sebevraždu kvůli pocitu viny. Později duch přiláká do školy Buffy, za kterou tam vejde i Angelus, aby ji zabil. Je však posednut duchem učitelky, zatímco Buffy je posednuta duchem studenta. Zastřelí Angeluse, samozřejmě ho nezabije, on jí odpustí a to umožní duchům odebrat se v míru na věčnost. Když přijdou k sobě, Angelus uteče. Spike se mezitím potají uzdravil a s patřičným gestem odhodí svůj vozík v dáli... (no ne že by s ním házel, troška poetické licence, ne? ;-) )

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 2.56
Doposud známkovalo 703 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)