Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  třetí

309 - The Wish
(Přání)

   Cordeliina bolest z Alexovy zrady vyvolá Anyanku, démonku, která plní přání zavržených žen. Cordelie ze všeho viní Buffy a tak si přeje, aby Přemožitelka do Sunnydale nikdy nepřišla. Toto přání umožní Anyance vytvořit alternativní realitu, ve které se Pánovi podařilo povstat, z Alexe a Willow jsou upíři, Angel je jejich hračkou a jediní Giles, Oz a Larry bojují se zlem. Cordelie (která si jako jediná pamatuje "skutečnou" realitu) řekne Gilesovi, že by v Sunnydale měla správně být Buffy. Giles ji tedy přivolá, Buffy bojuje s Pánem, ale bez pomoci svých přátel prohrává a je zabita. Naštěstí se Gilesovi podaří navrátit správnou realitu zničením Anyančina centra síly.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.71
Doposud známkovalo 233 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)