Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  třetí

312 - Helpless
(Bezmocná)

   Buffy ztrácí své dovednosti, slábne a má kvůli tomu samozřejmě starosti. Je to díky tomu, jak zjistíme, že jí Giles píchá injekce právě za tímto účelem. Rada pozorovatelů totiž ustanovila zkoušku, kterou každá Přemožitelka při dosažení 18 let musí projít - jedná se o souboj s upírem bez přemožitelských schopností - pokud přežije, uspěla. Věci se však trochu zkomplikují, když upír (jménem Zackary Kralik :-) ), určený jako předmět zkoušky, uteče a unese Joyce. Buffy to samozřejmě nažhaví a zlikviduje ho i v oslabeném stavu. Poněkud obtížněji se však vyrovnává s tím, že ji Giles tajně nadrogovával. Ten ke všemu ještě dostane padáka z místa Buffyina pozorovatele, protože k ní prý přilnul otcovskou láskou, což je dle Rady nepřípustné.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 2.00
Doposud známkovalo 2629 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)