Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  třetí

315 - Consequences
(Následky)

   Buffy je poněkud nesvá z toho, že Faith nemá po zabití zástupce starosty výčitky svědomí. Jde za Willow a Gilesem a vše jim řekne. Potom banda uvažuje, jak Faith pomoci, a při té příležitosti vyjde najevo, že se vyspala s Alexem, což Willow... no není zrovna nadšená. Alex se snaží Faith domluvit, ale ta se ho pokusí zabít. Naštěstí včas zasáhne Angel a snaží se jít na Faith po svém, ale překazí mu to Wesley, který mu Faith zabaví a hodlá ji odvést do Anglie před disciplinární komisi Rady pozorovatelů. Faith mu ovšem poměrně lehce uteče. Když se to dozví banda, vyrazí Faith hledat. Buffy ji najde v přístavu a snaží se jí opět promluvit do duše. Jsou však napadeny upíry a Faith zachrání Buffy krk tím, že zlikviduje Mr. Tricka, který si hodlá na Buffy pochutnat. Banda probírá znovu Faith a domnívají se, že může být zachráněna, ovšem ona mezitím nabídne své služby starostovi.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.83
Doposud známkovalo 103 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)