Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  třetí

319 - Choices
(Volby)

   Buffy a spol. se rozhodnou, že přejdou do ofenzívy a zlikvidují starostův plán na Povstání. Při té příležitosti ukradnou bednu se záhadným obsahem, kterou si starosta nechal přivést z Jižní Ameriky. Faith se však podaří chytnout Willow a tak (i přes protesty Wesleyho, který chce bednu za každou cenu zničit) dojde k výměně, která se sice díky řediteli Snyderovi trochu zamotá, ale proběhne pro obě strany úspěšně - banda má Willow zpět a starosta zase svou bednu. Willow navíc mile překvapí Gilese, když mu předá několik dle ní důležitých stránek z knih Povstání, ke kterým se dostala během pobytu u starosty.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.92
Doposud známkovalo 114 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)