Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  čtvrté

401 - The Freshman
(Bažant)

   Buffy se na univerzitě (UC - University Of California) moc nelíbí. Ztratila se v areálu školy, byla vyhozena z přednášky za mluvení nahlas, v obchodě s učebnicemi málem přizabila postgraduálního studenta Rileyho a jako spolubydlící má Kathy, mírně neurotickou ctitelku Celine Dion. Naopak Willow je v sedmém nebi, mezi jinými také z přednášek o psychologii u profesorky Walshové, jejímž je Riley asistentem.
   Při první hlídce na území univerzity narazí Buffy na bandu mladistvých upírů, kterým šéfuje Sunday. Dá Buffy pěkně přez držku a té nezbyde než utéct s pošramocenou rukou i psychikou.
   Buffy jde pro pomoc za Gilesem, ale ten si zrovna užívá svého soukromého života s přítelkyní Olivií. Giles řekne Buffy, že Sunday by měla zvládnout sama, že ji přece naučil samostatnosti.
   Buffy jde do Bronzu, kde narazí na Xandera, který se vrátil ze své prázdninové cesty autem po U.S.A. Svěří se mu se svým problémem, Xander pronese povzbuzující řeč a vydají se spolu do akce.
   Buffy a Xander najdou sídlo upíří bandy. Xander jde pro zbraně a Buffy zatím hlídá, ovšem náhodou se jí podaří vpadnout přímo mezi upíry. Při souboji se Sunday si zase začne věřit, po chvíli dorazí Xander a přivádí i Willow a Oze. Společnými silami se pustí do upírů, jednomu se však podaří utéct. Nakonec Buffy efektně za pomocí pana Špičky zakolíkuje i Sunday. Po cestě zpět potkávají Gilese, který si svůj předchozí postoj rozmyslel a s náručí zbraní běží Buffy na pomoc.
   Upír, kterému se povedlo utéct, je odchycen záhadnými maskovanými jedinci.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 2.21
Doposud známkovalo 145 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)