Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  čtvrté

405 - Beer Bad
(Pivo špatné)

   Buffy na přednášce profesorky Walshové pospává a zdá se jí o tom, jak ji Parker prosí o odpuštění.
   Willow a Buffy se učí venku a objeví se u nich Xander. Buffy se trošku pobaví, protože je ochoten naslouchat jejím nářkům. Ukáže se, že Xander dostal místo barmana v jednom univerzitním podniku (za použití ne zrovna zdařeně padělaného průkazu). Myslí si, že náplní jeho práce je zapalovat lidem cigarety, naslouchat jejich problémům, utírat pult a vyhazovat lidi ven. Z přípravy pití si hlavu nedělá. Buffy není zrovna ochotna vylévat Xanderovi své srdíčko, i když ji do toho pobízí i Willow. Buffy prohlásí, že musí na hodinu, a po cestě sní o tom, že přece jenom Parker ji stále obdivuje. Willow se ji snaží dostat na zem s tím, že je plno lepších mužských, kteří nejsou ovládáni penisem.
   Večer v baru Xander nestíhá, protože po něm chtějí víc pití, než je schopen zvládnout. Buffy vejde dovnitř a narazí na Rileyho a promluví si spolu o Parkerovi, který zrovna uhání nějakou dívčinu. Riley prohlásí, že Parker je znám jako největší místní obšoustník, který holky vždycky užene a pak odhodí. Xander se snaží posloužit dívčině, která se ukáže být dost veselá. Ovšem její přítel je nablízku a má na Xandera intelektuální narážky. Xander po něm chce při kupování piva průkaz, ale šéfbarman Xanderovi řekne, aby mu pivo prostě dal. Buffy si sedne k baru a svěří se Xanderovi, že ohledně Parkera se spletla a že je blbá. Xnader ji chce utěšit, ale musí pracovat. Buffy se má k odchodu, ale srazí se s jedním ze čtveřice maníků. Ti Buffy pozvou na jedno a ona pozvání přijme.
   Willow a Oz jsou v Bronzu. Willow říká Ozovi, že mu zkopírovala přednášku z psychologie, protože ji zameškal. Na pódium nastoupí kapela a Oz se začne tvářit hodně divně, čímž vyvolá u Willow obavu, že je nemocný. Zpěvačka začne zpívat a Oz je jí naprosto fascinován (je to ta dívka, se kterou se potkal v Living Conditions). Willow zajímá, jestli ji Oz zná, ale ten odpoví, že ne. Hledí na ni dál a Willow je z toho nesvá.
   V baru mezitím Buffy a její přátelé vedou moudré hovory a pomalu se připíjejí.
   Ráno Willow předvádí Buffy onu zpěvačku (jmenuje se Veruca). Ale Buffy to nezajímá a je fascinována "jasnými barvami, hudbou a malinkými lidičkami" v televizi. Řekne Willow, že měla skutečně zlou noc. Willow se lekne, že se znovu vyspala s Parkerem, ale Buffy ji uklidní, že byla se čtyřmi chytráky, což Willow okamžitě přivede na myšlenku, že spala se všemi čtyřmi. Buffy ji vyvede z omylu, podělí se s ní o dobré stránky piva a pokusí se vyrazit na přednášky v pyžamu.
   Na hodině psychologie se Buffy chová poněkud divně a ke všemu jedné spolužačce zabaví načatý sandwich a dojede ho.
   V tajemné laboratoři do bečky piva odkapává produkt z destilační aparatury.
   Večer Buffy znovu popíjí v baru se svými novými přáteli a doprovázejí to opravdu inteligentními hláškami. Xander to ne zrovna nadšeně sleduje zpoza pultu.
   Oz, který celý den nebyl kvůli zkoušení ve škole, přijde za Willow na pokoj. Pozve ji do Bronzu, kde bude hrát s Verucinou kapelou, ale Willow nemá zájem. Oba si jdou svou cestou a je mezi nimi cítit napětí.
   V baru Xander zapne jukebox, čímž rozruší Buffy, která na jukebox skoro vyleze. Xander ji popadne, odtáhne ke dveřím a přikáže jí jít domů. Buffyini společníci si všimnou, že jejich holka je pryč.
   Willow narazí v Grottu (další univerzitní zábavní podnik) na Parkera a pěkně ho sprdne za to, co provedl Buffy. Parker se brání a diví se, proč se lidi prostě na jednu noc nemohou jen tak sejít, stvořit něco pěkného a pak jít dál každý svou cestou. Ale i tak se omluví za to, co provedl Buffy, a je ohromen ohleduplností Willow.
   Později v baru společníci Buffy už sotva fungují a Xanderovi se z nich povede dostat víc peněz, než mu dluží. Jeden z nich jde na záchod a vyjde ven přeměněný na jeskynního člověka. Napadne Xandera a pošle ho na zem. Ostatní se promění taky. Xander je z baru vyžene pomocí svého věrného zapalovače. Xander jde říct šéfovi, co se stalo. Ten Xanderovi řekne, že provedl něco s pivem (poradil mu to jeho švagr čaroděj). Už měl plné zuby maníků, kteří si myslí, že snědli všechnu moudrost světa. Myslí si, že je to sranda a říká, že účinky zmizí zhruba za den. Xander běží zkontrolovat Buffy.
   Jeskynní maníci pobíhají po areálu univerzity, lozí po stromech a jednomu z nich se podaří nechat se srazit autem. Napadnou auto klacky, ale pak začnou pronásledovat dvě kolemjdoucí dívky.
   Xander dorazí do pokoje Buffy společně s Gilesem a najdou dotyčnou, jak maluje po zdi rtěnkou.
   V Grottu se Parker snaží Willow svést, ale ta se ho jen zeptá, jak si myslí, že je naivní. Vysměje se jeho metodám a řekne, že se muži nezměnili od úsvitu věků. Na důkaz tohoto tvrzení vtrhnou dovnitř jeskynní maníci a vlečou s sebou ony dvě dívky. A vezmou Willow a Parkera přes hlavu.
   Na pokoji Xander a Giles sledují Buffy, která se točí dokola na židli a buší do televize. Buffy chce pivo. Giles to nehodlá dopustit, a tak ho odstrčí a uteče ven.
   V Grottu mezitím za přispění jeskynních hostů propukne požár, který všem odřízne cestu ke dveřím. Xander sleduje Buffy, která ucítí oheň a běží k němu, aby zjistila, co se děje. Jen tak mimochodem hodí hasící přístroj do plamenů, což zrovna nepomůže. Buffy na druhé straně ohně spatří Willow. Probudí se v ní instinkt přemožitelky, dostane se na druhou stranu a pomůže Willow malým okýnkem ven. Jeskynní maníci a dvě dívky vylezou sami. Buffy se vrátí pro Parkera, který mezitím přišel k sobě a netuší, co se děje. Buffy ho vezme po hlavě klackem a vytáhne ho ven. Venku Xander zavře jeskynní maníky do dodávky neznámého původu. Parker přijde k Buffy, omlouvá se za své chování a žádá ji o odpuštění. Buffy na něj chvíli hledí a pak ho znovu vezme klackem po hlavě.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.73
Doposud známkovalo 67 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)