Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  čtvrté

406 - Wild At Heart
(Divokost v srdci)

   Buffy utíká na campusu před upírem. Ale ne proto, že by se ho bála, ale protože ho chce dostat na odlehlé místo. Tam ho po pár hláškách oddělá kolíkem a povzdechne si, že se síly Temnot už vůbec nesnaží. Tohle z povzdálí sleduje Spike a (mimo doslech Buffy) komentuje tím, aby nepokoušela Sudičky, protože on je zpátky a tentokrát-- ovšem nedokončí svůj proslov, protože je paralyzován elektrickým šokem a v tomto stavu ho odvlečou pryč staří známí záhadní maskovaní jedinci.
   Parta sedí v Bronzu a baví se. Ke překvapení všech se objeví Giles, který si vyrazil na sociální návštěvu. Na pódium nastoupí Veruca a její skupina. Willow to není příjemné, Oz je opět trochu mimo.
   Ráno se Willow a Oz probudí spolu v Ozově posteli. Willow musí do školy. Uvědomí si, že tuto noc nemohou strávit spolu, protože je noc před úplňkem - tedy první ze tří nocí, kdy se Oz mění ve vlkodlaka. Willow hodlá po tyto tři "vlkodlačí" noci sledovat jednu místní wicca skupinu, aby zjistila, co jsou zač. Oz se tedy bude muset zamykat sám.
   Oz po cestě do kavárny, kde se má setkat s Willow, narazí na Verucu obědvající venku u stolu. Dají se do řeči a baví se o reproduktorech. Přijde Willow a snaží se do této muzikantské diskuse zapojit, ale jen se ztrapní. Oz odejde pryč a nechá Willow s Verucou. Po chvíli ticha odejde Veruca, přesně ve chvíli, kdy dorazí Buffy. Willow řekne Buffy, že si Oz myslí, že Veruca je sexy. Buffy ji uklidňuje s tím, že Oz není přelétavý typ. Willow řekne, že aspoň tuto noc určitě ne, protože bude zavřený v kleci.
   Oz se zavře v kleci. Promění se ve vlkodlaka a povede se mu vyrazit dveře klece a uteče ven. Profesorka Walshová během cesty po campusu zaslechne zvuky ve křoví. Snaží se zjistit, kdo to je, a z křoví vyleze vlkodlak Oz. Než však stihne zaútočit, skočí po něm jiný vlkodlak a válí se spolu po zemi. Na Walshovou, která vystrašená uteče, úplně zapomenou. Ráno se nahý Oz probudí venku v křoví - s nahou Verucou po svém boku. Veruca zjistí, že Oz si nic nepamatuje, ale ona ano. Jdou do prádelny, kde si vezmou nějaké oblečení. Oz zjistí, že Veruca nemá žádnou klec, že pobíhá po nocích venku. Veruca se snaží Oze přesvědčit, že vlk je v něm celou dobu, že se mu nemá bránit. Oz ovšem nechce zabíjet. Veruca trvá na tom, že s Ozem k sobě patří. Ten však nesouhlasí a jde pryč.
   Ve škole se Buffy dozví, že profesorka Walshová byla málem napadena dvěma "velkými psy".
   Willow jde za Ozem v novém oblečení (kožené kalhoty apod.) a chce jej dostat, ale Oz tvrdí, že je unavený.
   Buffy řekne Gilesovi o tom, že Walshová narazila na dva vlkodlaky, a pak se jde přeptat Oze.
   Willow si jde pro radu k Xanderovi, co může znamenat, když se holka chce milovat a její přítel nechce. A že si sebe Oz a jedna dívka nějak moc začínají všímat. Xander povzbudí Willow k tomu, aby si to s Ozem mezi sebou vyříkali.
   Oz spravuje klec. Přijde Buffy a ptá se ho, jestli narazil v noci na nějakého další vlkodlaka. Oz připustí, že se potuloval venku, ale tvrdí, že si na jiného vlkodlaka nepamatuje.
   Oz zavolá Veruce, aby večer přišla do hrobky, kde má klec. Snaží se ji přesvědčit, aby se tam s ním zavřela, protože venku budou lidé, kteří ji budou chtít chytit. Nakonec se mu Verucu podaří do klece dostat, zavře dveře a oba zvlkodlačí.
   Ráno přijde Willow do hrobky ke kleci a je šokována, když najde Oze na zemi s Verucou. Oz a Veruca se probudí. Oz se snaží Willow vysvětlit, že to není tak, jak to vypadá, že musel Verucu zavřít, aby nikomu neublížila. Oz pošle Verucu pryč. Řekne Willow, že ví, co cítí, ale ona tvrdí, že tohle se s tím, co se stalo se Xanderem, nedá srovnat. Willow jde pryč, bloudí po ulicích a málem ji přejede auto. Buffy to vidí, ale je daleko. Naštěstí Riley stihne Willow včas zachránit.
   V pokoji oznámí Buffy Willow, že půjde najít Verucu a ukončit tuto záležitost. Řekne Willow, že si nemá ubližovat a má klást vinu tam, kam patří. Buffy odejde a Willow si tuto radu opakuje.
   Buffy jde za Ozem a chce vědět, kde je Veruca. Oz to neví, ale může jít po Veruciných stopách. Oz se snaží Buffy vše vysvětlit, ale ta nechce poslouchat. Willow ve školní laboratoři pracuje na kouzle, které má zajistit, aby Oz a Veruca nenašli lásku, útěchu a klid. Buffy a Oz sledují Verucinu stopu do lesa. Tam najdou její oblečení a uvědomí si, že chtěla Oze setřást. A tak běží najít Willow.
   Willow je už připravena provést kouzlo, ale při pohledu na fotku Oze si to rozmyslí. V tu chvíli přijde Veruca, zavře dveře a suše oznámí, že Slunce už zapadá.
   Oz získá náskok, když Buffy narazí do jednoho maskovaného maníka a chvíli se spolu mlátí.
   Ve chvíli, kdy Veruca praští Willow, dorazí Oz. Přikáže Veruce, aby na Willow už ani nešáhla. Veruca však říká, že jakmile Willow bude pryč, tak Oz bude opět moci být sám sebou, a že zvířata zabíjejí. Začnou se pomalu měnit na vlkodlaky a Oz na Verucu zaútočí. Během boje dokončí proměnu a Oz prokousne Veruce hrdlo, čímž ji zabije. Chystá se vrhnout na Willow, ale to už je na místě Buffy a vystřelí po Ozovi uspávací střelu. Poté jde Buffy utěšit Willow, která se jí v náručí rozpláče.
   Buffy povídá Gilesovi o tom, že narazila zase na maskovaného maníka. A taky, že má starost o Willow.
   Willow jde k Ozovi, který si balí věci. Tvrdí, že jede pryč. Willow chce vědět, jestli jeho rozhodnutí nemůže nějak zvrátit, ale on řekne, že ne. Veruca měla pravdu, když říkala, že vlk je v něm celou dobu, a teď už netuší, kde je hranice mezi ním a tím vlkem. A dokud na to nepřijde, tak by nikdo neměl být poblíž. Willow chce vědět, jestli ji už nemiluje, a Oz odpoví, že nikoho jiného nikdy nemiloval. Obejmou se, Oz políbí Willow na čelo a odejde pryč. Nasedne do své dodávky a odjede pryč.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.70
Doposud známkovalo 61 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)