Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
Molir
7x03 Same Time, Same Place

   Buffy, Xander a Dawn čekají na letišti na Willow, která má přiletět z Anglie. Cestující vystupují a Willow nikde.
   Znovu letištní hala, zvláštní pocit deja-vu, a ono je to to samé co předtím. Akorát že Willow přichází s ostatními cestujícími a její přátelé na ni nečekají.
   Nějaký kluk hodlá sprayovat nějakou zeď a v tom k němu začne někdo mluvit, jenom jako větříček, do toho nějaké to poklapávání vyhublými prstíky. A klučina řve... a znělka...
   Takže po dlouhé době se objevil nějaký ten "čistý" díl, ve kterém se moc nemíchají nějaké dlouhodobější zápletky. Je tu příšerka, postavám se stalo něco nepěkného, a tak je to potřeba nějak vyřešit, obzláště poté, co je onen klučina nalezen na staveništi u Sunnydale High tak nějak bez kůže.
   Samozřejmě nakonec všechno dopadne dobře, příšerka je zlikvidována a Willow se opět setká s Buffy, Xanderem a Dawn.
   Tato epizoda má IMO skvělou ponurou atmosféru, výborně využívá v jedné scéně Spikova šílenství (postavy si myslí, že šílí, zatímco divákovi je jasné, že má zrovna jasnou chvilku), Willow zničí Anye koberec :-)) ... a příšerka je prostě nááááádherná, nechutná, a obzvláště hlásek šepotající ve větru je kouzelný... a těch pár kousků kůže zase Willow doroste, žádný strach :-)))
   Celkově bych tuto epizodu hodnotil známkou jedna, IMO zatím nejlepší ze sedmé série (z těch, co jsem tu už rozebíral).


 
Váš názor:
Jméno:
   
Komentář:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; nesmysly budou mazány.
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)