Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
Molir
7x05 Selfless

   ... ovšem dnes je známa pod jménem Anya.

   Ano, vážení přátelé, tato epizoda se točí hlavně kolem Anyanky. Začíná pěkným masakrem, který má na svědomí jedno splněné přání, pokračuje soubojem Buffy, které se to vůbec nelíbí, s Anyou, a přes propíchnutí Anyi mečem se dostaneme k jejímu vyhazovu z řad démonů. A tím vším se prolínají flashbacky, do Švédska v devátém století, do Petrohradu roku 1905 a do Sunnydale roku 2001, které zrovna ovládl muzikálový démon.
   A víc nenapíšu, protože tahle epizoda je prostě nádherná, skvělá, dokonalá, Anya prostě rulez :-)))) A pokud můžete, tak si ji hleďte sehnat.

   Hodnocení je celkem jednoznačné - jednička s hvězdičkou jen to hvízdne.


 
Váš názor:
Jméno:
   
Komentář:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; nesmysly budou mazány.
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)