Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  první

104 - Teacher's Pet
(Učitelčin mazlíček)

   Buffy je varována Angelem ohledně nového nebezpečného upíra v Sunnydale, jenž má místo ruky ostře nabroušenou čepel. Když je v chladícím boxu nalezen sťatý učitel biologie, Buffy a parta okamžitě dávají vinu novému upírovi. Ukáže se však, že to není tak, jak to zpočátku vypadalo. Objeví se záskok za zabitého učitele, slečna Frenchová, která je až příliš dobrá v přivádění chlapců do varu a navíc vyjde najevo, že dokáže vystrašit upíra s ostře nabroušenou čepelí. Když Alex a jiní studenti, kteří pomáhali slečně Frenchové, začnou mizet, Giles si vzpomene na pověst o nestvůře, ne nepodobné kudlance nábožné, která loví panice. Buffy, Giles a Willow zachrání chlapce ze sklepa slečny Frenchové, přitom zpopelní zlého upíra a slečnu Frenchovou rozčtvrtí.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.59
Doposud známkovalo 120 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)