Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  první

109 - The Puppet Show
(Loutkové představení)

   Giles byl novým ředitelem Snyderem, který nesnáší studenty, pověřen dohledem nad výročním představením talentů Sunnydaleské střední. Buffy, Alexovi a Willow to připadá velmi zábavné, ovšem pouze do chvíle, kdy jsou také donuceni zúčastnit se. Snyder na ně totiž pohlíží, zvláště na Buffy, jako na potížisty. Vše se bohužel ještě zhorší, když je jedna z účinkujících nalezena s chybějícím srdcem, což přivede Gilese k podezření, že je tu démon, který má v popisu práce požírat orgány. Buffy nejdříve podezřívá Morgana, spolužáka, který trpí extrémními bolestmi hlavy, ale když je nalezen bez mozku, podezření se přesune na jeho podivnou loutku. Ukáže se však, že sám Sid démona loví. Pomůže ho Buffy vystopovat a zachrání Gilese těsně před tím, než se stane další obětí.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.94
Doposud známkovalo 84 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)