Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  první

110 - Nightmares
(Noční můry)

   Na Sunnydaleské střední se začnou každému naplňovat noční můry. Alex přijde do třídy ve spodním prádle, Giles ztratí schopnost číst a při přepadovém testu čas Buffy přímo letí. Buffy několikrát spatří v areálu školy malého chlapce a začne si to dávat dohromady, když je jeden ze studentů napaden podivným netvorem, který stále opakuje slova 'šťastná devatenáctka'. Buffy zjistí, že kluk, kterého viděla, leží ve skutečnosti po napadení v nemocnici v komatu. Buffy, Willow a Alex jdou do nemocnice, aby pomohli chlapci probrat se, a zjistí, že netvor je noční můra - projekce chlapcova baseballového trenéra, který dostal chlapce do komatu. Buffy pomůže chlapci postavit se svému strachu, vše se vrací do normálu a Alex zabrání trenérovi, aby se vyhnul zákonu.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 2.22
Doposud známkovalo 156 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)