Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  druhé

202 - Some Assembly Required
(Vlastní montáž nutná)

   Zatímco se Giles snaží dosti nešikovně sbalit učitelku Jenny, někdo na hřbitově vykopává a odnáší mrtvá těla. Eric a Chris, dva členové vědeckého kroužku, se moc horlivě zajímají o Cordelii. Připravují totiž z různých mrtvých těl holku pro Chrisova staršího bratra Daryla, který měl smrtelnou autonehodu, a kterého Chris oživil. Posléze Cordelii unesou a chtějí její hlavu použít k završení svého díla. Buffy & spol. je však včas najdou. Buffy se pomlátí s Darylem. Mezitím se spustí požár a Alex hrdinně zachrání Cordelii před strašlivou smrtí v plamenech. Zešílený Daryl zůstává s tělem své bývalé nastávající v ohni než aby žil nadále sám.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 2.29
Doposud známkovalo 110 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)