Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  druhé

204 - Inca Mummy Girl
(Fešná mumie)

   V Sunnydale dochází k zahraničnímu výměnnému programu studentů a Buffy očekává exotického kluka z Jižní Ameriky. Alexe to nějak moc nezajímá, ovšem jen do chvíle, než se ukáže, že se nejedná o kluka, ale o dívku jménem Ampata, se kterou se do sebe hned zakoukají. Pro změnu do Willow se zahledí kytarista Oz ze skupiny Dingos Ate My Baby. Vyjde najevo, že se z muzea ztratila incká mumie, která obchází město a vysává z lidí životní sílu. Po chvíli je jasné, že onou mumií je Ampata. Ta se chystá vysát Willow, ovšem Alex se nabídne místo ní. Jeho však Ampata vysát nedokáže a rozpadne se na prach.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.89
Doposud známkovalo 94 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)