Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  druhé

205 - Reptile Boy
(Hadí hoch)

   Cordelie dospěje k závěru, že jejím životním posláním je balit vysokoškoláky. Buffy dospěje k závěru, že jejím cílem je žít normální život a odpočinout si od Gilesova neustálého peskování. Cordelie chce sbalit bohatého vysokoškoláka z elitního bratrstva, aby ji pozvali na svůj večírek - ti však trvají na tom, aby přišla i Buffy. Ta souhlasí, že s Cordelií půjde, chce si užít aspoň jednu noc normální mládežnické zábavy a najít si nějakého ne-nemrtvého kluka. Teorie je věc jedna, praxe věc druhá. Členového onoho bratrstva totiž každoročně pochytají několik dívek a obětují je hadímu démonovi, který sídlí ve sklepě jejich domu. Buffy a Cordelie jsou uspány a probudí se ve sklepě připoutané ke zdi. Zbytek bandy samozřejmě všechno odhalí, přispěchá na pomoc, a Buffy nakonec dochází, že Angel není zas tak špatná partie.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 2.26
Doposud známkovalo 263 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)