Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  druhé

211 - Ted
(Ted)

   Buffy jde večer, společně s Willow a Alexem, domů a najde matku s mužem jménem Ted. Ten se zdá být zosobněním šarmu, umí skvěle vařit a okouzlí všechny s vyjímkou Buffy. Ta se totiž bojí, že se Ted stane jejím otcem. Ted vezme Buffy & spol. na minigolf a má při něm prudkou výměnu názorů s Buffy. Když se však objeví ostatní, tváří se opět naprosto sladce jako předtím. Buffy špehuje u Teda v práci, ale ten na to přijde a počká si na ni u ní v pokoji. Tentokrát už dojde na pěsti a Buffy pošle Teda ze schodů dolů a zabije ho. Vše samozřejmě vyšetřuje policie a Buffy musí k výslechu. Následujícího dne večer se však Ted znovu objeví u Buffy doma. Jedná se totiž o o robota - zabijáka, který už byl ženatý se čtyřmi ženami a všechny je zabil. Tentokrát se snaží unést Byffyinu matku, ale Buffy mu v tom samozřejmě zabrání.
   Mezitím si Alex a Cordelie upevňují svůj vztah po šatnách a Gilesovi se podaří trošku napravit pošramocený vztah s učitelkou Jenny.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 2.39
Doposud známkovalo 87 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)