Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  třetí

314 - Bad Girls
(Nezbednice ;-) )

   Do Sunnydale dorazí nový pozorovatel, protivný Wesley, a pošle Přemožitelky najít starý amulet. Poté, co ho najdou, zjistí, že démon Baltazar, kterému amulet patřil a o kterém Wesley tvrdil, že je mrtev, stále žije. Aby s ním mohly bojovat, vyrazí pod vedením Faith na noční "nákup" do obchodu. Jsou chyceny policií, ale podaří se jim utéct. Další noc při lovu na Baltazara zabije Faith nešťastnou náhodou zástupce starosty. Baltazarovi poskoci unesou Wesleyho a Gilese, aby získali amulet, ovšem na místo dorazí Angel, posléze i Buffy a započne velká mlátička, na jejímž konci je Baltazar usmažen elektrickým proudem. Starosta nadále spřádá své temné plány a díky kouzlům je teď prakticky nezranitelný. Buffy jde za Faith a snaží se s ní mluvit o onom zabití, ovšem ta ji odmítne s tím, že je jí to jedno.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 2.93
Doposud známkovalo 2723 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)