Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
Zbyrat
Seriál Angel

   Autor Joss Whedon a producent David Greenwalt již ukázali život nestvůr a jejich protivníků v seriálu Buffy: Přemožitelka upírů. Angel otevírá další kapitolu, která obsahuje ještě více černého humoru a mytologie. A o čem to je? Zde je nutno upozornit na fakt, že ať chci či ne [tzv. chca nechca, pozn. Molir], je nutno v tomto informativním textu uvést informace, které mohou prozrazovat některé dějové linie seriálu Buffy. Proto pozor!!
   Angel, upír starý mnoho století, opouští Sunnydale, aby zde zanechal jedinou ženu, co kdy miloval, a odjíždí do Los Angeles. L. A. poskytuje ideální útočiště pro všechny na dně, včetně upírů. Angel chce zachránit pár duší a věří, že se naplní jeho osud. Ovšem takovou odpovědnou práci ani člověk, ani upír nemohou vykonávat sami a tak mu pomáhají Cordy a Wesley, pozorovatel, který se nechal zlákat temnou stranou.
   Všechny informace, které tato skupina má, pocházejí od Cordelie. Ta má totiž "dar" vidět budoucnost. V těchto obrazech se objevuje náznakově tvář či situace, která potřebuje řešení. Dále už je to jen na Angelovi, aby dotyčné nalezl a zjistil, jakým způsobem je možno pomoci. Už se nemůže nadále schovávat v temnotách a jeho přímý kontakt s lidmi snad dokáže změnit jeho tak, jak on ovlivňuje životy ostatních.


 
Váš názor:
Jméno:
   
Komentář:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; nesmysly budou mazány.
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)