Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
Gabrielle & Zbyrat
Rozhovor s NB

Ten_co_randí_s_démony Alex Harris vypadá hloupě, ale nakope zadek jakýmkoliv parchantům. Jeho představitel Nicholas Brendon si udělal chvíli čas na rozhovor o svém životě mimo studio.

WB: Můžeme od Alexe očekávat něco nového?
Nicholas: Podle dostupných faktů bude méně nešikovný a bude se lépe oblékat. To je vše, co o něm mohu prozradit. Více v seriálu.

WB: Budeš nadále fanoušek Buffy, pokud by jsi v seriálu skončil?
Nicholas: Vážně nevím. Tento seriál vyžaduje určitý stupeň oddanosti. Je neuvěřitelné, kolik lidí jí má. Nedávno jsem potkal někoho, kdo znal tak dokonale všechno dění kolem seriálu, že i já sám jsem tím byl překvapen. Bylo to divné. “Vždyť je to jen seriál,” je to, co mě za těchto okolností vytane na mysli. Ale hned na to zapomenu. Svou postavu mám dokonale zažitou, je to jako pravidělně natáčet krátký film.

WB: Jak bys popsal postavu, kterou jsi ztvárnil ve tvém posledním filmu “Psycho Beach Party”.
Nicholas: Má postava je gay. Není to žádný vtipálek a to byl důvod, proč jsem tu roli vzal. Je to přemýšlivý sympaťák, skoro nudný, dá se říct. Byla to pro mě velká výzva, abych ukázal své herectví.

WB: A když zrovna netočíš, jsi spíše zábavný nebo přemýšlivý?
Nicholas: Myslím, že život by měl být zábavný. Jistě, někdy pláči, ale v období dospívání jsem byl spíše považován za zábavného.

WB: Jak to?
Nicholas: Vytvářím pro svou přítelkyni stále nové postavy, neboť miluju její smích. Myslím, že jsem uspěl, ale ona je přesvědčená, že jsem se zbláznil. Říká mi „šílenec z reality“.

WB: Je to s ní vážné?
Nicholas: Velmi. Žijeme spolu 2 roky. [tento rozhovor je trošku dřívějšího data, v současnosti jsou už nějaký ten pátek (celkem dva) svoji... pozn. Molir]

WB: A vaše tajemství úspěchu?
Nicholas: Hodně lásky.

WB: Radil bys někdy přátelům ohledně vztahu?
Nicholas: Ani nahodou.

WB: A proč ne?
Nicholas: Vztah je natolik individuální, že je velmi těžké radit nějaké postupy. Jediný komu jsem radil, byl můj bratr. A to jen v případě, když sám projevil zájem.

WB: A co ty? Kdo tobě radí v otázkách lásky?
Nicholas: Má přítelkyně, kdo jiný.

WB: A jak udržet ve vztahu romantiku?
Nicholas: Snažíme se chodit spolu na rande (smích). Obnovili jsme to asi před 5 měsíci. Není nic lehkého jít ven na rande, když procházíte oblíbenými místy. Držím hlavu dole, jinak jsem okamžitě v obležení.

WB: Popularita může jít na nervy, zvláště když vás někdo požádá o autogram uprostřed romantické večeře?
Nicholas: Ale ne. Fanoušci jsou hlavní důvod, proč to všechno dělám. Mám příležitost setkat se s mnoha lidmi a promluvit s nimi, byť jen pár minut. Snad ho to potěší, i když měl jinak špatný den.

WB: A co pobaví tebe, když máš špatnej den?
Nicholas: Jack Lemmon a Tony Curtis v Někdo to rád horké. V jeden čas, jsem měl vážně špatný odbobí a ten film jsem viděl snad 90krát. Byl to jeden z důvodů, proč jsem se stal hercem. Předtím jsem byl úplný blázen do baseballu.

WB: A kdy jsi měl to špatné období?
Nicholas: To bylo v době, kdy se rodiče rozváděli. Cítil jsem se vážně mizerně. Jednou v noci jsem šel na dvorek a mluvil s Bohem. Žádal jsem ho o instrukce a hrál jsem, jako že jsem je obdržel. Bylo to dost hrozný, protože jsem koktal. Měl jsem připlácnutý uši a akné. Prostě to vypadalo, že se pro herectví nehodím. Ale já to zkusil.

WB: A jak jsi koktání vyléčil?
Nicholas: Smutné je na tom to, že koktám stále. Projevuje se to, když mluvím před množstvím lidí. Jen to již umím lépe skrýt. Cítím se spokojený. Myslím že koktání je pro dítě jedna z nejhorších věcí. Tento rok chci spolupracovat s organizací, která se tím zabývá. Chci se stát mluvčím, abych mohl pomoci dalším lidem.

WB: A co budoucnost?
Nicholas: Natáčení končí v dubnu. Mám plné ruce práce, Sarah natáčí Scooby Doo, a Alyson American Pie 2, tak se musíme řídit rozvrhem děvčat. Ale rád bych dostal do ruky nějaký zajímavý scénář. Chtěl bych něco dramatického a emotivního. Je toho ve mě plno a rád bych to dostal ven.
 
(c) 2001 The WB Network, překlad Zbyrat.


 
Váš názor:
Jméno:
   
Komentář:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; nesmysly budou mazány.
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)