Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
Molir
7x04 Help

   Úvod téhle epizody je prostě nádherný a IMO zatím v sedmé sérii nejvtipnější. Proto si na něho hezky počkejte, není nikterak důležitý, s dalším děním nemá žádnou souvislost. Minispoiler: odehrává se v pohřebním ústavu.
   Buffy se ujímá své funkce poradkyně na Sunnydale High a přijímá své první "případy", z nichž např. jeden má obavu, že je gay, a na zkoušku, jestli to tak je, chce jít s Buffy na rande. Mezi zpovídanými je i Dawn, která má problémy se svou sestrou, která si bez dovolení půjčuje její oblečení. Jako poslední se objeví blonďatá holka, která nedělá domácí úkoly, protože to prý nemá smysl, jelikož stejně neodmaturuje. Buffy se jí zeptá, proč by neměla odmaturovat, a Cassie (tak se jmenuje) jí odpoví: "Protože příští pátek zemřu."
   Samozřejmě se hned rozjede "standartni procedura" hledání, pátrání a podobně, ke konci se zdá, že je Cassie zachráněna, ale nakonec zasáhne osud (čti TPTB ;-) ) a Cassie zemře - zkrátka ať se člověk snaží jak chce, tak jsou pořád věci, na které je krátký...
   Skvělou částí této epizody je postupné odhalování a poznávání Cassie, jejího charakteru, vlastností, zájmů, myšlenek, pocitů (má i svou webovou stránku) - pěkně to ukazuje, jak málo toho víme o lidech, se kterými se denně stýkáme a myslíme si, že je dobře známe.

   A hodnocení? Epizoda má skvělé momenty, ale jako celek je spíše lepší průměr - tedy za dvě.


 
Váš názor:
Jméno:
   
Komentář:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; nesmysly budou mazány.
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)