Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
Molir
7x06 Him

   Jojo, v téhle epizodě se nám Dawn zamiluje do jednoho člena ze školního týmu fotbalistů (samozřejmě, že hrají americký, ne "normální" fotbal), kolem kterého se už tak točí spousta holek. Na tom by nebylo nic až tak divného, jenže do toho samého se po (pracovním) setkání s ním zamiluje i Buffy. A nakonec, opět po osobním setkání, i Willow a Anya. Takže je celkem jasné, že za vším jsou zase kouzla a ne hormony. A tak se Xander a Spike pouští do vyšetřování...
   Pěkná, zábavná, vtipná epizoda. Už bylo na čase, už to chtělo nějaký oddech, a hlavně porelaxovat před nadcházejícími událostmi (kdo viděl další díly, tak ví, o čem je řeč). Postavy se chovají střeleně (i ty neokouzlené), a tak se člověk rozhodně nenudí. A Dawn v Bronzu... mno mňam mlask, i na Willow udělala dojem :-))
   Co mě osobně nejvíc pobavilo, byla jednak bojová příprava na zaimponování objektu touhy pojatá ala akční seriál z 80. let (Willow chce čarovat, Buffy oddělat ředitele školy, Anya vykrást banku a Dawn si jde lehnout na koleje). A potom naprosto nádherná etuda Buffy, Spike & raketomet :-))))

   Mé hodnocení je za dvě - i když dost dobrý, tak přece jenom oddechový díl, kterému právě z důvodu oddechovosti chybí to "něco", co dělá z dost dobrých dílů díly výborné a ještě lepší.


 
Váš názor:
Jméno:
   
Komentář:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; nesmysly budou mazány.
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)