Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
Molir
7x07 Conversations With Dead People

   V Bronzu se připravuje kapela, naladí a spustí temný zádumčivý song. Buffy bloumá po hřbitově, Spike sedí u baru, Willow skoro usíná v univerzitní knihovně nad hromadou knih. Dawn přichází do prázdného domu, nachází vzkaz od Buffy a peníze na nákup. Buffy se zastaví u čerstvého hrobu, z nejž se pomalu začne vysouvat ruka. Song dozní a Buffy prohlásí: "Jdeme na věc."
   Do města se vrací Jonathan a Andrew, čerstvý upír je mnohem tvrdší než obvykle, Dawn se doma láduje pizzou a za Willow přichází Cassie, která zemřela v epizodě Help. A už to jede...

   Abych to shrnul - mám rád hodně zvláštní filmy, a tím pádem i hodně zvláštní epizody, které mohou mnoha lidem přijít tak nějak "na hlavu". A tato epizoda mě naprosto nadchla, protože je opravdu hodně zvláštní, svým vyzněním mi dost přípomíná asi mou nejoblíbenější epizodu Buffy vůbec, totiž Restless ze závěru čtvrté série. Prostě je to lahůdka nejvyššího stupně, ať už hovor Willow s "Cassie", hovory Buffy s čerstvým upírem, kterého "za živa" znala, konání Jonathana a obzvláště Andrewa, trošku slabší (ale jen zpočátku) je snad jedině užívání si Dawn ve strašidelném domě.

   Prostě takovéhle epizody M I L U J U a tak hodnocení nemůže být jiné než jednička s pěti hvězdičkami :-))


 
Váš názor:
Jméno:
   
Komentář:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; nesmysly budou mazány.
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)