Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky

<< seznam ]


Jenny Calendar

   Původním jménem Janna. Na místo ve škole byla dosazena jako učitelka výpočetní techniky, aby držela dohled nad vztahem Buffy a Angela. Patří k potomkům kmene rumunských cikánů, který na Angela uvalil kletbu a tím mu dal duši. Úkolem Jenny bylo zábránit, aby o ni "ve chvili absolutního štěstí" přišel.
   Jenny vzbudí zájem jinak samotářského Gilese a poté, co ho vezme na závody trucků, se do sebe absolutně zblázní. Několikrát pomůže i s řešením problémů díky své znalosti okultních věd. Poté, co selže a Angel přijde o duši, hledá ve starých spisech původní kletbu. Ovšem když ji najde a uloží na disketu, je zabita Angelem a disketa zapadne na špatně přístupné místo.Robia Brett La Morte

Narozena: ??? v New Yorku

   Narodila se a vyrůstala v oblasti se silnou katolickou vírou. Ona sama si ale nebyla jista, zda má či nemá v Ježíše věřit. Jednou při jízdě autem požádala Boha o znamení. Za chvíli se kolem ní objevilo několik motorkářů a všude na oblečení bylo vidět kříže. Od té doby věří. Také věří ve zlo a z tohoto důvodu nebyla nadšená epizodou Amends, kde skrze ní mluví První zlo.
   Již od mládí ji zajímalo umění. Vystudovala v Los Angeles uměleckou a taneční školu a již v 16-ti tančila profesionálně. Jako snad každá herečka se objevila v několika reklamách a krátkodobě hostovala v seriálech jako BH 90210 a The Sentinel (Ochránce). Není bez zajímavosti, že se objevila na Playstation ve hře Fox Hunt a jako svou vedlejší činnost měla např. otextování písně pro Prince.
   BTW její příjmení La Morte znamená smrt.

 
Váš názor:
Jméno:
   
Komentář:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; nesmysly budou mazány.
 
<< seznam ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)