Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky
<< seznam epizod ]

Epizody série  druhé

214 - Innocence
(Nevinnost)

... pokračování...
   Soudce obnovuje svou sílu a Spike je celý natěšený na chvíli, kdy začne zabíjení. Angela přejde bolest a dopřeje si svou první lidskou pochoutku za cca 100 let - Angelus Is Back! Banda se stále snaží lokalizovat Soudce a při té příležitosti zjistí, že až bude v plné síle, tak bude schopen zabíjet pouhým pohledem. Angelus se vrátí do Spikeova doupěte a tam se ho Soudce pokusí zabít - ovšem bezvýsledně, už v něm totiž nezbylo nic lidského. Spike a Drusilla mají samozřejmě ohromnou radost a už chtějí vypustit Soudce, ale Angelus je přesvědčí, že se napřed pokusí zabít Buffy sám. Willow je rozrušena tím, že uvidí Alexe a Cordelii líbat se. Alex vymyslí plán, jak Soudce zabít. Angelův plán zabít Buffy nevyjde - ta je totiž varována Jenny, která tak musí odkrýt svou cikánskou identitu (čímž rozhodně nikoho nepotěší) a která ví, že Angel ztratil svou, díky kletbě nabytou, duši. Soudce zaútočí na nákupní středisko, ale Buffy ho zlikviduje raketometem, který Alex ukradl z armádního skladu díky svým armádním znalostem, které získal o Halloweenu.

 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.67
Doposud známkovalo 144 lidí.
Žebříček epizod

Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář (hlášky vítány :-)) ):
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny.
 
<< seznam epizod ]
 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)