Co je Buffy?
Epizody
Postavy/Herci
Galerie
Clanky
Diskuzni forum
Chat
Guestbook
Linky

Novinky:

Soundtrack Once More With Feeling  Molir  
11.09.2002 12:40

   Soundtrack k muzikálové epizodě Once More With Feeling by měl vyjít 24. září, tedy ve stejný den, kdy v U.S. začíná premiérové vysílání sedmé série. Jako bonus jsou přidány suity z epizod Hush a Restless, "obětovací se" hudba z epizody The Gift a demo nahrávka písně Something to Sing About (to je jedna z té směsice, kterou zpívá Buffy při finálním "souboji").
   Předobjednat lze třeba na Amazon.Com.
Buffy 7x01  Molir  
11.09.2002 08:35

   Takže jak vypadá první díl sedmé série Buffy? To zjistíte tady. Angličtina nutností. BTW Spike prý má nový účes :-))
Buffy na PRO7  Molir  
09.09.2002 14:05

   Jak to tak vypadá, tak PRO7 by od středy 18.9. měla začít s šestou sérií Buffy, tedy dílem Bargaining (pěkně jeden a půl hodiny v kuse).
Nová epizoda  Molir  
09.09.2002 07:35

   Série čtvrtá, epizoda druhá - Living Conditions.
  Molir  
06.09.2002 08:30

   Takže Galerie už opět jede, taky mi mohl někdo napsat mail, že je kapku mimo ;-)
Kino  Molir  
05.09.2002 07:45

   Dnes má u nás premiéru film Don's Plum Bar z roku 1996, ve kterém (mimo jiné) hraje i Amber Benson alias Tara.
Upřímnou soustrast...  Molir  
04.09.2002 07:30

   ... všem platonickým pozůstalým. Sarah Michelle Gellar se v neděli v Mexiku provdala za Freddie Prinze Jr.
Mno tak jo  Molir  
02.09.2002 08:30

   Už je to skoro rok, co N@VA ukončila vysílání Buffy se závěrem třetí série. A od té doby až na pár slov v pořadu "Volejte Láďovi", že další série Buffy snad budou, ticho po pěšině.
   Mno a protože mě to už nebaví, a protože vím, že pár lidí už čtvrtou a další série vidělo, jsem se rozhodl, že každý týden (nezabrání-li mi v tom nějaké objektivní okolnosti) přidám jednu další epizodu, a to postupně od čtvrté série. Tímto prosím všechny, kteří danou epizodu viděli a znají, aby k ní připojili svůj komentář. Tím umožní těm, kteří ji neznají, aby si udělali o daném díle lepší představu.
   Prosím vyvarujte se komentařů ve stylu "Železný je hajzl", "nevíte kdy budou dávat Buffy", "nahrajte mi to" a podobně. Jednak nevím o nikom, kdo by měl skutečně spolehlivý kontakt uvnitř TV N@VA, druhak je veškerá komunikace s TV N@VA díky zarputilému mlčení z jejich strany prakticky nemožná.
   Pokud máte zájem další série vidět, tak buď tlačte na N@VU (ale slušně), což je ovšem dlouhá a úmorná záležitost (a povětšinou také beznadějná). Nebo zkuste se trošku snažit a sehnat si Buffy vlastními prostředky (ale ne mailem "Nazdar, já jsem Pepa z Horní Dolní, nahraj mi čtvrtou až šestou sérii na kazety a pošli mi to ještě dneska, a když přidáš plakát, tak se nebudu zlobit.") Zkrátka když něco skutečně chci, tak musím něco obětovat a snažit se, ne čekat, až to ke mně doplave - třeba naučit se lépe anglicky, obětovat něco peněz a koupit si Buffy na VHS či DVD zvenku, kde je běžně k mání, třeba na Blackstar.Co.Uk...

   Takže série čtvrtá, epizoda první, The Freshman.
Faith Strikes Back  Molir  
30.08.2002 07:40

   Taky máte radost? :-))
   Eliza Dushku podepsala smlouvu, podle které by se měla v nadcházející sezóně objevit v pěti epizodách Buffy a třech epizodách Angela. V případě Buffy by zřejmě mělo jít o pět závěrečných epizod série a tedy možná i celého seriálu (ovšem zatím zdaleka není jasno, zda po sedmé sérii Buffy skončí nebo ne, podle zástuců studia nebylo v tomto ohledu zatím učiněno žádné rozhodnutí).
  Molir  
28.08.2002 07:45

   Buffy získala další "ocenění" - tzv. Parents Television Council (Rodičovská televizní rada), což je organizace posuzující "vhodnost" programů pro tzv. rodinné sledování, ji prohlásila za nejhorší program vysílaný v prime-time na celoplošných kanálech v US. Seriál je prý nemorální, násilný a plný choulostivých témat, za poslední rok (tj. šestá série) prý hodně přidal co se týče znázorňování násilí a sexu. Nevím jak pro koho, ale pro mě je to to nejlepší doporučení ;-)
   více viz. tady
Nominace na Emmy  Molir  
18.07.2002 15:40

   Takže Buffy je nominována na Emmy v celkem čtyřech kategoriích - žel se jedná o kategorie vesměs technické...
 • Outstanding Music Direction (Once More With Feeling)
 • Outstanding Hairstyling For A Series (Hell's Bells)
 • Outstanding Makeup For A Series (Non-Prosthetic) (Hell's Bells)
 • Outstanding Makeup For A Series (Prosthetic) (Hell's Bells)
Kompletní nominace naleznou zájemci tady.
Sedmá série  Molir  
17.07.2002 15:00

   Takže sedmá série by neměla být tak ponurá a drsná jako série šestá, a měla by být srandovnější.
   Začít by se mělo znovuotevřením Sunnydale High (sunnydaleské střední), která za své vzala na konci třetí série.
   Znovu by se měla objevit Eliza Dushku jako Faith, Clare Kramer (ovšem pochybuji, že jako Glory (pátá série)) a Amber Benson alias Tara, i když Joss nehodlá prozradit, kdy/jak se objeví. Dawn by měla být trošku odvážnější. A v nejméně deseti epizodách by se měl objevit Anthony Stewart Head alias Giles.
   Po sedmé sérii skončí smlouva Foxe s UPN, která Buffy vysílá. Šéf UPN tvrdí, že doufá, že Buffy na UPN pojede dál. ale nějak se o to zatím nesnaží.
   Kromě toho po sedmé sérii také vyprší smlouva se SMG a je otázka, jestli bude ochotna dál pokračovat. Joss říká, že by seriál i bez ní mohl pokračovat dál, otázkou však je, jestli by to bylo dobře.
Po delší době...  Molir  
04.07.2002 08:15

   ... opět jeden update ;-) po delší proto, že velkou část volného času mi zabírá příprava XenaConu 2002...

   Buffy získala ocenění Saturn Award jako nejlepší 'network' seriál - více viz. tady.
   Něco málo o tom, jak by to mohlo vypadat v sedmé sérii (která určitě bude, ovšem zřejmě bude sérií poslední) - stručně se to dá charakterizovat slovy "zpět k základům". POZOR, je to spoilerové (ohledně konce šesté série).
   "Radosti" Buffy s Emmy nekončí - tentokráte nebyla na rozesílaných hlasovacích lístcích v kategorii Outstanding Writing in a Drama Series (scénář dramatický) uvedena muzikálová epizoda Once More With Feeling - sice byly údajně hned rozeslány lístky s dodatečnou opravou, ale i tak to snižuje šance na úspěch na minimum... viz. tady
   Filmová verze Scooby-Doo, ve které hraje SMG, dopadla hodně dobře, za první víkend utržila přes 56 milónů US dolarů a údajně se už chystá pokračovaní... u nás by Scooby-Doo měl mít premiéru 15. srpna.
   No a na PRO7 dávájí třetí sérii, ve středu od 22:15, repríza v noci kolem 3:30...
  Molir  
24.05.2002 15:30

   V neděli 26.5. jde na TV N@VA od 22:30 film Tajemství loňského léta alias I Know What You Did Last Summer... v jedné z hlavních rolí SMG...
  Molir  
16.05.2002 08:00

   David Boreanaz dnes slaví jednatřicáté narozeniny.

 
 
Naše ikona:

Buffy CZ


Spřízněné stránky:
 
Xena Fan CZ www.pevnost.cz Bunda Stránky - průvodce seriálem Ženatý se závazky Pruvodce serialem Dawsonuv svet My Dawsons Creek Page Friens Again Xena - Vojtovy stranky Ally McBeal Simpsonovi.Comics.Cz La Femme Nikita Sex And The City SeXena


Webhosting:

Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc
 
pages created 2001 by Molir (molir@yahoo.com) & Zbyrat (zbyrat@volny.cz)